Kdy začít s angličtinou? Kdykoliv! S Berlitz Praha Vám to půjde snadno!

on 25 září 2016
Vytvořeno: 25 září 2016

Zapište své děti i sebe na jazykový kurz! Nikdy není příliš brzy, ani moc pozdě. Různé výzkumy poukazují na to, že ti, kdo začali s výukou angličtiny v dětství, mají předpoklady ji vstřebat rychleji a dosáhnout lepší výslovnosti a zvuku jazyka podobnému rodilým mluvčím. Na druhou stranu se řada vědců přiklání k názoru, že lepší je učit se cizí jazyk v dospělosti. Není tedy možné přesně odpovědět na otázku, kdy s angličtinou začít. Dejte na svou intuici, s nadšením a zájmem se něco naučit máte dobrý start vždy.

Pojďte do toho s námi a využijte podzimní akční nabídky jazykové školy Berlitz Praha!

Akční nabídka platí od 15. 9. do 1. 12. 2016

INDIVIDUÁLNĚ PRO DOSPĚLÉ I DĚTI

Nejúčinnějším způsobem, jak se naučit nový jazyk nebo výrazně posunout svou jazykovou úroveň, je individuální jazykový kurz s rodilým mluvčím. Lektora máte jen pro sebe, intenzivně mluvíte a tempo výuky je Vám přizpůsobeno.

SLEVA 20% NA INTENZIVNÍ JAZYKOVÉ KURZY TOTAL IMMERSION® A SPRINT

Získejte 5 dní intenzivní jazykové výuky za cenu 4! Nyní nabízíme 20% slevu na individuální kurzy Total Immersion® a Sprint!

TOTAL IMMERSION® je intenzivní jazykový kurz, který může trvat 1 – 6 týdnů. Výuka probíhá 12 hodin denně. Jde o nejúčinnější způsob, jak získat největší pokrok v nejkratším čase.

SPRINT je týdenní intenzivní jazykový kurz po 9 lekcích denně. Dosáhněte maximálního pokroku již za 1 týden! Studujte jazyky metodou Berlitz!

U intenzivních kurzů si můžete vybrat z následujících jazyků: angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, čeština pro cizince a další.


SLEVA AŽ 22% NA INDIVIDUÁLNÍ KURZY ANGLIČTINY PRO DĚTI

Zapište své děti na angličtinu, s podzimní akcí ušetříte i na individuálních kurzech angličtiny pro děti. Nejkvalitnější individuální kurzy s rodilým mluvčím pro děti od 4 do 16 let jsou tématicky přizpůsobené věku a obsahují exkluzivní výukové materiály.

Vybrat si můžete z následujících:

Mimi&Me – kurz pro nejmenší děti (4-7 let) probíhá formou hry, výukou provází kreslené postavičky

Berlitz Global Adventure® - kurz pro větší děti (8-11 let) vyvinutý ve spolupráci s National Geographic, na děti čekají fascinující informace z dobrodružných výprav po světě, skvěle si obohatí slovní zásobu a naučí se vyjadřovat svůj názor k tématům

Time Zones – aktivní konverzace na aktuální témata z okruhu studentových zájmů, dveře do světa se otevírají v tomto kurzu pro teenagery (12-16 let), tři různé úrovně pokročilosti

ZAUJALA VÁS NAŠE PODZIMNÍ NABÍDKA?


Kontaktujte nás, rádi zodpovíme Vaše dotazy i pomůžeme vybrat nejvhodnější kurz právě pro Vás.
PROHLÉDNĚTE SI KOMPLETNÍ AKČNÍ NABÍDKU VZDĚLÁVACÍHO CENTRA BERLITZ.