Kurzy angličtiny pro děti

Přihlaste své děti do celoročního kurzu angličtiny! V jazykové škole Berlitz vyučujeme angličtinu již od 4 let věku.

Kurzy angličtiny pro děti podle věku

V jazykové škole Berlitz se může Vaše dítě učit anglicky již od 4 let a pokračovat ve výuce angličtiny až do 16 let.

 • Angličtina pro děti od 4 do 7 let - Mimi & Me

  V tomto kurzu angličtiny si děti osvojí základy angličtiny. Výuka angličtiny probíhá formou hry a děti si při ní užijí spoustu legrace. Děti se učí anglicky pomocí písniček, malování a tance a tak jim ani nepřijde, že se učí.
  V jednotlivých studijních skupinkách je maximálně 7 dětí.

 • Angličtina pro děti od 8 do 11 let - Berlitz Global AdventureTM

  Tento kurz je určen dětem, které už umí psát a číst. I zde je motivací k výuce angličtiny hra. Výuka angličtiny pro děti v této věkové kategorii je rozdělena do 4 úrovní, jakmile dítě zvládne jednu úroveň, postupuje dál. Výuka angličtiny probíhá ve skupince 4 - 7 dětí.

 • Angličtina pro děti od 12 do 16 let - Berlitz Teens

  Kurzy angličtiny pro mládež probíhají pomocí moderních učebních pomůcek a jsou zaměřené především na konverzaci ve skupině 4 - 7 studentů.

 • Letní školka s výukou angličtiny pro děti od 4 do 7 let

  V letních měsících jazyková škola Berlitz Praha nabízí letní jazykovou školku zaměřenou na výuku angličtiny nebo němčiny. O Vaše dítě je zde postaráno včetně jídla a pití. Kromě zábavy a hry si Vaše děti osvojí základy angličtiny v rámci letní školky.

 • Letní škola angličtiny pro děti od 8 do 15 let

  V letní škole angličtiny poznají Vaše děti nové kamarády a navíc se mohou učit angličtinu v uvolněné atmosféře. Po prázdninách může Vaše dítě navázat v celoročním dětském kurzu angličtiny.

Čím později děti začnou s výukou angličtiny, tím větší bude jazyková bariéra. Sami jste již jistě poznali, že bez znalosti angličtiny nebo jiného světového jazyka se dnes při cestování a práci jen těžko obejdete. Jazyková škola Berlitz působí v oblasti vzdělávání jíž desítky let, a nabízí studium angličtiny nejen pro děti, ale doslova pro všechny věkové kategorie. Začít s výukou angličtiny můžete kdykoliv, není nikdy pozdě. Čím dříve začnete, tím dříve budete moci slavit první úspěchy.

Zaujala Vás naše nabídka angličtiny pro děti?

Kontaktujte nás! Rádi Vám pomůžeme s výběrem kurzu angličtiny pro děti.