Kurzy angličtiny pro seniory - začátečníky

Nastoupili jste do důchodu a nechcete se nudit? Mluví Vaše vnoučata pouze anglicky? Chcete si rozšířit obzory? Začněte se učit nový jazyk - například angličtinu! Jazyková škola Berlitz Praha nabízí nejen kurzy angličtiny v Praze, ale i internetové kurzy angličtiny, takže můžete začít s výukou angličtiny prakticky odkudkoliv!

  • Soukromá výuka angličtiny pro začátečníky

    Začínáte-li s výukou angličtiny v pozdějším věku, možná uvítáte, že budete mít během lekce angličtiny lektora jen pro sebe. Obsah jednotlivých lekcí přizpůsobíme zcela Vašim potřebám.

  • Polosoukromé lekce angličtiny (lekce pro dva)

    Chcete se učit anglicky s partnerem nebo přítelem? A navíc ušetřit 50 % nákladů na výuku cizího jazyka? Pak právě Vám jsou určeny jazykové kurzy pro dva jazykové školy Berlitz. Ve dvou si užijete více zábavy a můžete se navzájem stimulovat k vyšším výkonům.

  • Online a telefonická výuka angličtiny

    Dáte přednost výuce angličtiny z pohodlí Vašeho domova? Vyzkoušejte kombinované lekce angličtiny - stačí Vám jen připojení k internetu a telefon. Gramatiku a slovní zásobu, kterou se naučíte ve virtuální třídě, si posléze procvičíte konverzací s lektorem po telefonu.

Zaujala Vás naše nabídka kurzů angličtiny pro začátečníky?

Kontaktujte nás! Rádi zodpovíme veškeré Vaše otázky a vypracujeme Vám cenovou nabídku.