10 lekcí angličtiny Warm Up + bonus zdarma

on 23 únor 2017
Vytvořeno: 23 únor 2017

Zvažujete-li začít se studiem angličtiny a nejste si právě jisti výběrem kurzu, podívejte se na nabídku individuálních kurzů angličtiny pro začátečníky jazykové školy Berlitz. Nyní máte možnost přihlásit se na prvních 10 lekcí za výhodnou cenu.

Individuální přístup

Soukromé kurzy angličtiny pro začátečníky jsou skvělým startem pro všechny věkové kategorie. Nemusíte se obávat různorodé skupinky, velkého počtu studentů ve skupině, či svého studu mluvit před ostatními.
Během individuálních lekcí je lektor angličtiny k dispozici po celou hodinu pouze Vám, umožňují osvojit si základy angličtiny již během jednoho měsíce. Pro začátečníky je obzvlášť důležité, aby měli kvalitního lektora, který je dokáže motivovat a zaujmout.

Warm Up – zimní akce

Vyzkoušejte revoluční metodu Berlitz® za akční cenu!
Kurz Warm Up nabízí 10 individuálních lekcí angličtiny, jejichž obsah i dobu konání přizpůsobíme zcela Vašim přáním a potřebám.
V naší zimní akci při nákupu kurzu Warm up navíc získáte tříměsíční přístup do online výukové platformy CyberTeachers Coach.

CyberTeachers Coach

Berlitz CyberTeachers je on-line platforma pro výuku jazyků, s níž můžete studovat cizí jazyky, kdy a kde chcete 24 hodin denně. Během kurzu máte k dispozici 20 jazykových nástrojů jako například nástroj k urychlenému zapamatování, slovník, překladač, trenažér výslovnosti, kontrolu pravopisu, modelové situace atd. K podpůrným médiím patří zábavné podcasty, videa, e-mail a další.

ZAUJALA VÁS NAŠE ZIMNÍ NABÍDKA?

Kontaktujte nás, rádi zodpovíme Vaše dotazy i pomůžeme vybrat nejvhodnější kurz právě pro Vás.
PROHLÉDNĚTE SI KOMPLETNÍ AKČNÍ NABÍDKU VZDĚLÁVACÍHO CENTRA BERLITZ.