Angličtina pro děti v letní škole Praha

on 28 duben 2015
Vytvořeno: 28 duben 2015

Každý začátek je těžký a pro začátečníky máme v jazykové škole Berlitz pochopení. Naše hodiny angličtiny jim usnadňují zdolávání prvních met. Děti se v Berlitz® učí angličtinu již od 4 let.

Angličtina pro děti v Praze

Do jazykové školy Berlitz se dětí chodit učit anglicky již od 4 let. Pro tyto malé školáčky připravujeme v hodinách pestrý program přesně určený pro jejich věk, aby se zabavily a zároveň se naučily základy angličtiny. Celoročně probíhají kurzy angličtiny pro děti, do který se noví žáčci mohou připojovat každý měsíc.

Letní školka s angličtinou

Během léta se malé děti mohou také připojit do kurzů angličtiny. Během 5 týdnů přes celé letní prázdniny organizujeme letní anglickou školku. Za cenu 2.995,- Kč (včetně DPH) získáte 5 dnů výuky angličtiny. Výuka probíhá jako dopolední program od 9 do 12.30 hodin (4 vyučovací hodiny). Děti mají k dispozici občerstvení a pitný režim.

Letní škola angličtiny v Praze

I pro větší děti od 8 do 15 let připravujeme letní školu angličtiny. Probíhá ve stejných termínech jako školka, takže k nám mohou chodit všechny vaše děti, ať jsou ve školce nebo ve škole. Denní program zahrnuje 5 vyučovacích lekcí a cena za jeden týden výuky je 3.995,- Kč (včetně DPH).

Letní tábor s angličtinou

Vaše děti mohou jet s jazykovou školou Berlitz i na letní tábor s výukou angličtiny. Tento tábor probíhá na Statku Břežany, který je v daných termínech rezervovaný jen pro anglický tábor Berlitz. Lokalita tábora se nachází
v krásné přírodě asi 70 km od Prahy.

Vyberte pro svoje děti kurz angličtiny podle jejich věku a podle dostupnosti letní školy nebo anglického tábora. Na pobočce Berlitz se informujte o aktuálních volných termínech.