Angličtina pro děti začněte s angličtinou co nejdříve

on 26 duben 2016
Vytvořeno: 19 duben 2016

Patříte i Vy mezi rodiče, kteří hledají pro své děti kvalitní jazykové kurzy angličtiny? Už nehledejte, jazyková škola Berlitz® nabízí pro každou věkovou úroveň ideální volbu.

Znalost angličtiny je v dnešní době považována už za samozřejmost. S její výukou doporučujeme začít co nejdříve. Děti časem určitě ocení, že jste jim dali kvalitní základy tohoto nejvýznamnějšího světového jazyka.

JAZYKOVÉ KURZY PRO DĚTI PO CELÝ ROK!

V jazykové škole Berlitz® můžou děti začít s výukou angličtiny již od 4 let v jazykovém kurzu Mimi & Me.

Mimi & Me

Pro děti od 4 do 7 let. Dětský kurz angličtiny pod vedením rodilého mluvčího se specializací na práci s dětmi. Během výuky se děti učí mluvit a přirozeně vystupovat v angličtině, jako by to byla jejich mateřština. Jazyk se učí pomocí her, písniček, malování, sledování videí a dalších podobných činností. Samotná výuka probíhá jedenkrát týdně po celý rok v malých skupinkách 4 až 7 dětí.

Pakliže Vaše děti dosáhly věku 8 až 11 let, mohou navázat ve studiu angličtiny v jazykovém kurzu Berlitz Global AdventureTM .

Berlitz Global AdventureTM

Kurz využívá nový čtyřstupňový koncept výuky angličtiny vyvinutý s National Geographic. Rozvíjející program, prostřednictvím kterého se dětem zlepšují vyjadřovací schopnostia rozšiřuje se slovní zásoba. O Vaše děti se starají lektoři z řad rodilých mluvčích.

Pro mládež od 12 do 16 let pak nabízíme jazykový kurz Time ZonesTM .

Time ZonesTM

Jedná se o atraktivní program výuky angličtiny pro teenagery. Primárně klade důraz na konverzaci. Jednotlivé lekce nabízejí řadu zajímavých témat, jako např. věda, technika, příroda apod. Věříme, že Vaše náctileté děti náplň hodin zaujme! Samotná výuka probíhá opět jednou týdně po celý rok pod vedením rodilých mluvčích.

LETNÍ PRÁZNINY S JAZYKOVOU ŠKOLU BERLITZ!

Také v období letních prázdnin máme pro Vaše děti připravené jazykové programy pro výuku angličtiny. Učit se mohou prostřednictvím letní jazykové školy a letní jazykové školky. Jedná se o velmi oblíbené příměstské tábory angličtiny pro děti v Praze.

Další možností výuky angličtiny zábavnou formou po dobu prázdnin jsou dětské tábory s angličtinou, konané na statku v Břežanech u Rakovníka.

Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 273 136 015 nebo emailem .