Angličtina - soukromé lekce pro začátečníky se slevou 15 %

on 30 březen 2015
Vytvořeno: 30 březen 2015

Jaro už začalo, ale vám se do angličtiny stále nechce? Nechejte se zlákat nabídkou 15% slevy na kurzy angličtiny pro začátečníky. Individuální kurzy angličtiny jsou nyní v Berlitz levnější! Soukromé lekce angličtiny probíhají v Praze, akce je časově omezená.

Začátečníkem v angličtině? S tím musíme něco udělat!

Začínáte stále znovu a znovu? Nedaří se vám překročit počáteční těžkosti při učení cizího jazyka? Možná jste dosud nenašli tu správnou výukovou metodu, která vás posune dopředu! Věřte, že výuková metoda Berlitz Method® dokáže zázraky. Individuální plán výuky, pozornost jednoho jazykového lektora směrem k jednomu studentovi a důraz na konverzaci vás posune z úrovně začátečníka výš během krátké doby.

Angličtina pro začátečníky

Jazykové kurzy Berlitz jsou určeny pro účastníky na všech úrovních jazykových znalostí. I jako začátečník můžete začít s individuálním kurzem angličtiny s rodilým mluvčím. V současné době dokonce ušetříte, protože platí jarní nabídka 15% slevy na soukromé lekce angličtiny.

  • Akce platí pro kurzy: Total Immersion®, Premium, Classic, Express a Sprint.

Jako začátečník možná oceníte vysokou intenzitu výuky, při které takzvaně neztratíte nit a angličtinu se budete učit stále a kontinuálně. V tomto případě je vhodný intenzivní kurz Total Immersion® - 12hodinová výuka denně, trvání od 2 do 6 týdnů. Potřebujete výuku angličtiny rozvolnit? Pak volte mezi kurzy Classic a Premium - oba s dotací 36 hodin angličtiny absolvovaných za různě dlouhou dobu.

Výuka angličtiny na zkoušku

Netrapte se tím, že musíte za kurz hned zaplatit a přitom neznáte způsob výuky. V jazykové škole Berlitz je to jinak. Domluvte si ukázkovou hodinu angličtiny v Praze zdarma a výběr kurzu provedete až poté.

Pokud máte o trochu více odvahy, zvolte zlatou střední cestu. Kurz angličtiny Warm up vás v 10 lekcích rozehřeje a po jeho ukončení si můžete vybrat jeden z akčních individuálních kurzů.

  • Tip: 10 lekcí angličtiny v kurzu Warm up za 7.770,- Kč včetně DPH.

Neváhejte a zavolejte do kanceláře Berlitz ještě dnes. Ochotně s vámi probereme vaše možnosti a společně vybereme ideální řešení.