Individuální jazykové kurzy angličtiny v akční nabídce

on 26 březen 2016
Vytvořeno: 26 březen 2016

Cestujete a poznáváte rádi nová místa v zahraničí? Aby to všechno bylo ještě příjemnější, je zapotřebí ovládat alespoň jeden světový jazyk – nejlépe angličtinu. Jazyková škola Berlitz® Vám nabízí řadu individuálních jazykových kurzů angličtiny, vyberte si!

INDIVIDUÁLNÍ JAZYKOVÉ KURZY

Individuální jazykové kurzy jsou vhodné pro všechny z Vás, kteří hledají kurzy, kde se lektor plně věnuje jen jim. Lektoři v naší škole jsou navíc rodilí mluvčí!

Naše široká nabídka zahrnuje několik druhů individuálních (soukromých) kurzů podle intenzity výuky a délky jejich konání. Můžete tak vybírat z kurzů v délce od jednoho týdne až po 3 měsíce.

Aktuální akční nabídka, platná od 15. 3. do 15. 6. 2016, také při zápisu do individuálního jazykového kurzu nabízí studijní materiály v hodnotě 3 100,- Kč!

Nabízené individuální kurzy:

  • jazykový kurz Total Immersion®
  • jazykový kurz Premium
  • jazykový kurz Classic
  • jazykový kurz Express
  • jazykový kurz SPRINT

Kromě angličtiny se s námi můžete také učit německy, francouzsky, španělsky, italsky, ale vyučujeme také například češtinu pro cizince.

Tip! Ukázková lekce zdarma!

Naše nabídka jazykových kurzů je opravdu široká, kromě individuálních jazykových kurzů můžete angličtinu v naší škole studovat třeba také např. z pohodlí Vašeho domova kombinovaně s klasickou výukou.

KOMBINOVANÁ VÝUKA ANGLIČTINY

Určitě zajímavou nabídkou je právě kombinované studium angličtiny! Při něm se spojuje živá výuka a online studium v platformě Cyber Teacher®. Stačí mít jen internetové připojení.

Akční nabídka zahrnuje: 3 měsíční licence Cyber Teacher® a 20 živých lekcí angličtiny za akční cenu 19 990,- Kč!

Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat!