Jarní akce na online výuku CyberTeachers Coach v angličtině

on 24 duben 2017
Vytvořeno: 24 duben 2017

Láká Vás studium angličtiny, ale máte pocit, že nemáte dostatek času se studiu věnovat? Zvolte výuku formou e-learningu a učte se z pohodlí domova naplno! Nebudete svázáni časem a kurz si zapnete teprve v momentě, až jste připraveni.  

Online kurzy CYBERTEACHERS spojují jedinečnou metodu výuky Berlitz s možností pohodlného studia odkudkoliv kdykoliv. V nabídce máme kurzy Cyberteachers Coach nebo online live kurzy Cyberteachers Live. Objednat si můžete 3měsíční nebo 6měsíční licenci. V nabídce najdete i roční licenci za výhodnější cenu.

Akční nabídka

Zvolte online jazykový kurz CyberTeachers Coach!
Licenci nyní zakoupíte za poloviční cenu. Anglicky se tak můžete učit již od 387 Kč za měsíc!  
Akce platí do 31. 5. 2017.

CYBERTEACHERS COACH

Během kurzu máte k dispozici 20 jazykových nástrojů jako například nástroj k urychlenému zapamatování, slovník, překladač, trenažér výslovnosti, kontrolu pravopisu, modelové situace atd. K podpůrným médiím patří zábavné podcasty, videa, e-mail a další. Váš pokrok je nepřetržitě analyzován a výuka tak může být individuálně přizpůsobována při každé lekci.

CYBERTEACHERS LIVE

Pokud Vám během kurzu něco není jasné a potřebujete probíranou látku více vysvětlit, s kurzem CyberTeachers Live máte jedinečnou možnost kliknout a spojit se naživo s lektorem - rodilým mluvčím, a to 5 dní v týdnu, 24 hodin denně. Se CyberTeachers Live se také můžete zapojit do virtuálního skupinového konverzačního kurzu v rámci živého vyučování.

ANGLIČTINA V BERLITZ®

Informujte se o všech možnostech výuky angličtiny na telefonním čísle  273 136 015 nebo kontaktujte jazykovou školu Berlitz prostřednictvím online formulářekontaktujte jazykovou školu Berlitz prostřednictvím online formuláře.