Jarní individuální kurzy angličtiny nyní se slevou

on 26 květen 2017
Vytvořeno: 26 květen 2017

Dáváte přednost soukromé výuce před skupinovou? Nabízíme individuální kurzy s rodilými mluvčími, při kterých se lektor zaměřuje na oblasti jazyka a témata nejvíce potřebná pro daného studenta.

Individuální kurzy v akční nabídce

Díky naší jarní nabídce ušetříte minimálně 5 000 Kč v závislosti na typu zvoleného kurzu. Každý jazykový kurz pro jednotlivce je specifický intenzitou výuky a frekvencí jazykových lekcí. Vyberte si některý z našich studijních programů pro jednotlivce v závislosti na Vašich časových možnostech a představách.

Total Immersion®

Unikátní kurz intenzivní angličtiny, který v překladu znamená „naprosté ponoření“, nabízí velmi individuální a cílené studium, kdy během jednoho až čtyř týdnů budete schopni komunikovat plynule anglicky ve standardních situacích.
Do studia s rodilým mluvčím se ponoříte tak, že budete v angličtině i myslet. Každý den bude také jedna z lekcí vedena dvěma jazykovými lektory, abyste si procvičili i situace ve skupině.
Jazykové kurzy Total Immersion® byly vyvinuty ve spolupráci s Institute of Psychology (Institut psychologie) na McGillově univerzitě v Montrealu a jsou koncipovány po 12 lekcích denně a studovat lze 2 až 6 týdnů.

Sprint

Pokud s nabytím jazykových znalostí spěcháte, máme pro Vás kurz Sprint, který Vám dá základy angličtiny již během jednoho týdne intenzivní výuky. Každý den budete 9 výukových hodin konverzovat s rodilým mluvčím, který Vás bude motivovat k aktivitě a maximálnímu pokroku.

Kurzy po 36 jazykových lekcích

Dále Vám můžeme nabídnout programy Express, Classic či Premium s různou délkou a intenzitou studia podle Vašich časových možností.

Váháte, zda je pro Vás studium metodou Berlitz to pravé?

Není nic jednoduššího než si tuto metodu vyzkoušet na vlastní kůži. Nabízíme Vám jarní balíček s kurzem Warm Up (zahřívací). Díky němu získáte 10 lekcí individuální a intenzivní výuky zcela podle Vašich potřeb. V jarní akci při nákupu kurzu Warm up navíc získáte tříměsíční přístup do online výukové platformy CyberTeachers Coach.

Kontaktujte nás, rádi zodpovíme Vaše dotazy i pomůžeme vybrat nejvhodnější kurz právě pro Vás.