Jste věční začátečníci v angličtině? Vyzkoušejte kurzy angličtiny Berlitz®!

on 24 únor 2015
Vytvořeno: 24 únor 2015

Trápí vás neustálé začínání s angličtinou? Nedokážete se dostat na další jazykovou úroveň?
Zkuste to s kurzy angličtiny Berlitz. Jazyková škola Berlitz® nabízí kurzy angličtiny pro začátečníky vyučované unikátní a ověřenou výukovou metodou Berlitz Method®.

Začátečník v angličtině

Všichni jsme s angličtinou jednou začínali a my v jazykové škole Berlitz® víme, že každý začátek je těžký. Proto se všem začátečníkům angličtiny snažíme vyjít vstříc a pomáháme jim překonat počáteční nesmělost a obtíže při zdolávání prvních met. Pro všechny, kteří mohou docházet do jazykových kurzů v Praze, máme nabídku individuálních lekcí angličtiny nebo angličtinu pro dva v jazykových učebnách v centru.
Pro celou Českou republiku nabízíme kurzy angličtiny online.

Angličtina pro jednotlivce - začátečníci

Jestliže vám vaše nesmělost a ostych nedovolují přihlásit se do skupinových kurzů angličtiny, nevadí, vhodným řešením jsou soukromé lekce angličtiny v jazykové škole Praha.

Všechny lekce angličtiny pro začátečníky jsou vedeny s ohledem na aktuální znalosti a dosaženou jazykovou úroveň studenta. I když si myslíte, že nic neumíte, u nás objevíte svoje skryté schopnosti i znalosti. V soukromých hodinách angličtiny se vám bude jazykový lektor plně věnovat a vždy se bude přizpůsobovat vám, vašemu tempu a tomu, co se budete chtít naučit.

Angličtina pro dva

Možná váháte, jestli se na individuálních lekcí angličtiny nebudete nudit. Proto nabízíme i kurzy angličtiny pro dva. Domluvte se s partnerem, s kolegou nebo kamarádem a přihlaste se na angličtinu spolu. Díky společným tématům nebo zájmům pro vás bude výuka angličtiny zábavnější a přínosnější.

Angličtina pro začátečníky

Pokud nevíte, jaké jazykové úrovně v angličtině jste doposud dosáhli nebo se stále cítíte v angličtině začátečníkem, kontaktujte pobočku Berlitz a my vám rádi poradíme s výběrem kurzu a způsobem výuky.