Nikdy není pozdě začít s výukou angličtiny

on 30 červen 2015
Vytvořeno: 30 červen 2015

Zní to jako fráze, ale na výuku angličtiny opravdu není nikdy pozdě. Angličtina je světovým jazykem číslo jedna a její znalost Vám usnadní už například Vaši dovolenou v zahraničí.

Jazyková škola Berlitz nabízí řadu jazykových kurzů pro všechny generace, stačí si jen vybrat.

Veškeré námi nabízené kurzy angličtiny jsou rozděleny podle stupně Vašich znalostí, sami si můžete zvolit tempo výuky i rozsah témat jednotlivých lekcí.

Individuální kurzy angličtiny

Každý z nás je jedinečný a každému vyhovuje při výuce angličtiny něco jiného.  Pro ty, kteří preferují výuku s lektorem, který se jim 100 % věnuje, doporučujeme naše individuální jazykové kurzy angličtiny: jazykový kurz Total Immersion®, individuální jazyková výuka Premium, individuální výuka jazyků Classic, individuální výuka jazyka Express, soukromá výuka jazyků SPRINT, individuální výuka jazyků Warm Up

V současné době nabízíme v letní akční nabídce individuální jazykový rychlokurz Summer Immersion.

  • Kurz trvá 1 – 2 týdny. Na začátku projdete rozřazovacím testem, na jehož základě určíme Vaši jazykovou úroveň a tomu přizpůsobíme výuku. Výuka dopoledne, odpoledne nebo celý den. Dopolední kurz od 9:30 – 12:30. Odpolední kurz od 17:00 – 20:00. Celodenní kurz od 9:30 – 12:30 a 14:00 – 17:00. Kurzy využívají výukovou  Berlitz Method®.

Kurzy angličtiny pro dva


Velmi vhodný kurz pro Vás společně s Vaším partnerem či kamarádem, nebo třeba kolegou z práce, v rámci kterého se anglický jazyk naučíte spolu a přitom ušetříte polovinu nákladů. Jak se říká, ve dvou se to lépe táhne, a platí to i při společné výuce angličtiny.

Online kurzy angličtiny


Samotná výuka probíhá ve virtuální třídě Berlitz. Stačí mít jen připojení přes internet a kdykoliv a kdekoliv můžete studovat angličtinu. Při výuce používáme online platformuCyberTeachers®. Nyní jsou tyto kurzy v letní akční nabídce s 50 % slevou!

Jste-li dosud nerozhodnutí, který z kurzů by Vám nejvíce vyhovoval, nabízíme Vám jednu ukázkovou lekci v našem jazykovém centru v Praze zdarma.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!