Online kurzy angličtiny jazykové školy Berlitz

on 20 listopad 2014
Vytvořeno: 20 listopad 2014

Angličtina pro začátečníky se nevybírá snadno. Toužíte po tom naučit se konečně anglicky, ale chybí Vám čas dojíždět do jazykové školy? Spolehněte se na online lekce angličtiny!

Začátečníci angličtiny online

Důvěřujte prověřené metodě Berlitz a zkušeným lektorů jazykové školy. V online kurzech angličtiny se Vám dostane 100% pozornosti a výuková metoda Berlitz Vám efektivně pomůže se základy angličtiny.

Začněte s online platformou CyberTeachers® Live. Budete s angličtinou neustále v kontaktu, na mail budete dostávat jednotlivé lekce. Během učení mohou vyvstat pochybnosti a otázky, v těchto případech oceníte dostupnost lektora, který je připraven Vám pomoci 24 hodin denně, 5 dní v týdnu. S jeho pomocí a školeným vedením překonáte první krůčky v angličtině a snadno vkročíte do další jazykové úrovně.

Pro přímý kontakt s lektorem angličtiny začněte s kurzem virtuální individuální výuka angličtiny. Tyto lekce probíhají přes internet živě s rodilým mluvčím. Lekce tedy probíhá jakoby v učebně, jen je tato učebna virtuální. Jednou z výhod tohoto způsobu výuky angličtiny je možnost si online lekce angličtiny nahrát a posléze ji je opakovaně pouštět.

Spojte síly s ostatními začátečníky v angličtině a zdolávejte první mety ve skupinové virtuální výuce. Scházíte se ve virtuální třídě v předem domluvenou dobu a účastníte se normalní skupinové výuky angličtiny. Výuka angličtiny po internetu je časově a finančně úsporná a vychází všem studentům vstříc variabilitou plánování lekcí a možností opakovaného přehrávání.

Kombinovaná výuka angličtiny

Spojte pohodlí online kurzů angličtiny s telefonickými lekcemi nebo živou lekcí v jazykovém centru! Studujte nejprve sami v online platformě a posléze procvičujte naučenou látku s lektorem po telefonu nebo v jazykové učebně přímo. Kombinovaná výuka angličtiny je stále za akční cenu zahrnující registraci a výukové materiály!

Napište nám a získejte všechny informace o kurzech angličtiny Berlitz.