Předsevzetí do nového roku přeje začátečníkům angličtiny

on 29 leden 2016
Vytvořeno: 29 leden 2016

Také patříte mezi ty, kteří si dali novoroční předsevzetí, že se konečně začnou efektivně učit světový jazyk číslo jedna – angličtinu? Rozumné rozhodnutí! Jazyková škola Berlitz Vás v tom ráda podpoří a nabízí Vám pro rychlý pokrok své individuální jazykové kurzy angličtiny.

Jazyková škola Berlitz® ze svých dlouholetých zkušeností (na trhu se již pohybuje 135 let a nabízí výuku 14 cizích jazyků) doporučuje individuální jazykové kurzy.

INDIVIDUÁLNÍ JAZYKOVÉ KURZY

Jestliže to s výukou angličtiny myslíte opravdu vážně, přihlaste se do našeho individuálního intenzivního kurzu angličtiny Total Immersion®.  Výuka probíhá 12 hodin denně po dobu 1 až 6 týdnů. Velkou výhodou individuálních kurzů obecně je, že se lektor na 100 % věnuje jenom Vám. Velký důraz je při výuce kladen na zlepšování mluveného projevu. Každý den je přitom vyhrazen čas na komunikaci ve skupince, tzn. v danou dobu se Vám věnují minimálně lektoři dva. A příjemným zpestřením ve výuce bude také oběd s lektorem, kdy si budete moci procvičit například nenucenou konverzaci pro společenská setkání i obchodní jednání.

ANGLIČTINA NA VYZKOUŠENÍ

Jazyková škola Berlitz® Vám nabízí jedinečnou možnost ukázkové lekce zdarma bez závazku! Díky této lekci si tak sami můžete vyzkoušet a přesvědčit se, že metoda Berlitz®, která se při výuce používá, je příjemný a účinný způsob výuky cizích jazyků.

TIP!

Aktuální akční nabídka, platná od 1. 12. 2015 do 29. 2. 2016, mimo jiné obsahuje zimní verzi kurzu Total Immersion® – Winter Immersion. Jeho podstata vychází z Total Immersion®, jen je výuka zkrácena na 8 hodin denně (Full Day), případně na 4 hodiny denně (Half Day).
Součástí akční nabídky jsou také:

10 LEKCÍ WARM UP + 3 MĚSÍCE CyberTeachers®Coach

  • Intenzivní jazykový kurz. Celou dobu jste pod pedagogickým dohledem lektora -  rodilého mluvčího. Využívá se výuková metoda Berlitz. Cena: 9 590,- Kč včetně DPH.

3 MĚSÍCE LICENCE PRO E-LEARNING CyberTeachers®Coach

  • Online výuka jazyků. Možnost učení se cizích jazyků kdykoliv a kdekoliv, stačí připojení přes internet. Cena: 1 995,- Kč včetně DPH.

Zaujali jsme Vás? Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte!