Přihlaste své rodiče do kurzů angličtiny pro seniory

on 28 leden 2015
Vytvořeno: 28 leden 2015

Připravte svým rodičům nebo známým příjemné překvapení - kupte jim kurz angličtiny pro začátečníky. V jazykové škole Berlitz se díky unikátní výukové metodě budou cítit dobře již od prvního okamžiku - výuka angličtiny jim bude ušitá na míru.

Angličtina pro začátečníky v Berlitz

Zkušení jazykoví lektoři se svým klientům věnují s maximální pozorností. Dobře odhadnou, jaké jazykové znalosti klient opravdu má a na nich staví. Pokud je v popředí zájmu klienta určitá oblast, lektoři se vynasnaží vyučovat angličtinu podle těchto zájmů a okruhy výuky jim přizpůsobí.

Unikátní výuková metoda Berlitz si klade za cíl upřednostňovat právě zájmy klienta proto, aby pro něj byla výuka angličtiny co nejzajímavější a nejatraktivnější. Začátečníci angličtiny se v jazykové škole cítí dobře - ví, že výuka angličtiny bude přizpůsobena jejich tempu a znalostem.

Individuální lekce angličtiny v Praze

Soukromou výuku angličtiny podle zásad Berlitz Method® lze absolvovat v jazykovém centru v Praze. Kdo by si rád zkusil, jak taková výuka vlastně probíhá, může využít nabídku na ukázkovou lekci zdarma. Domluvte předem demo lekci zdarma na pobočce Berlitz. Její absolvování  nezavazuje k nákupu kurzu.

  • Tip! Zimní akce - intenzivní kurz angličtiny Winter Immersion - 4 nebo 8 hodin angličtiny denně!

Během soukromých lekcí angličtiny se jazykový lektor - rodilý mluvčí - věnuje plně klientovi, aktuálně přizpůsobuje tempo a styl výuky dané situaci.

Angličtina pro dva

Skvělý dárek a ještě lepší cena: kupte kurz angličtiny pro dva a ušetříte 50 % ceny! Výuka angličtiny je takřka individuální - lektor se věnuje jen dvěma studentům. Ideální pro páry, přátele nebo partnery! Hodiny angličtiny jsou zábavné a obohacující.

Angličtina - samostudium

Kdo nemůže dojíždět do jazykového centra v Praze, může využít nabídku internetových kurzů angličtiny. Jedním
z produktů jazykové školy Berlitz je onlinová platforma pro samostudium angličtiny CyberTeachers®. V tomto prostředí studuje klient sám, lekce dostává na email. Samostudium lze rozšířit přikoupením telefonických lekcí angličtiny nebo hodin živé výuky v jazykovém centru.