Začátečníci angličtiny - kurzy pro seniory

on 30 květen 2015
Vytvořeno: 30 květen 2015

Jestliže zjišťujete, že máte více volného času než dříve, je nejvyšší čas jej nějak zužitkovat. Začněte se učit anglicky - poznáte nové lidi, možná i přátele, poznáte nová prostředí a odlišné kultury, budete se cítit in a součástí moderní doby.

Angličtina pro začátečníky v Praze

Překonat první překážky s angličtinou a ostych bývá leckdy složité. Možná nejste typ na skupinové kurzy angličtiny, proto jistě uvítáte i individuální kurzy. Pro začátečníky angličtiny máme v jazykové škole Berlitz připraveno několik možností, jak s angličtinou začít.

Kurzy angličtiny pro dva - najděte si partnera pro studium, příbuzného nebo přítele, a začněte se učit anglicky spolu. Ušetříte si každý polovinu nákladů, budete sdílet zážitky z výuky a jistě zažijete spoustu příjemných chvil. Přístup jazykového lektora je v tomto kuru téměř jako v individuálním kurzu.

Individuální kurz angličtiny - náplň lekcí bude přizpůsobená vám na míru, proto se nemusíte obávat, že nebudete stíhat, nebo že se naopak budete nudit. Jazykový lektor se plně přizpůsobí vašemu tempu a vašemu okruhu zájmu. Vyberte si kurz angličtiny, který vám budete vyhovovat délkou trvání a intenzitou výuky. Od každodenní výuky v intenzivním kurzu až po lekce jednou týdně.

Online kurz angličtiny pro jednotlivce - ve virtuální třídě Berlitz se můžete také učit angličtinu pro začátečníky. Jestliže využíváte internet, pak vám tento způsob výuky jistě nebude cizí. Po přihlášení se dostanete do virtuální třídy, kde již bude čekat jazykový lektor a na dálku se budete učit anglicky. Tento způsob výuky lze realizovat z jakéhokoliv místa s připojením k internetu.

Výběr jazykového kurzu

Než si svůj kurz definitivně vyberete, přijďte na ukázkovou hodinu angličtiny zdarma! Vyzkoušíte si, jak se v Berlitz učí, a kurz si vyberete až poté. Můžete také kontaktovat pracovníky kanceláře Berlitz v Praze, kteří vám s výběrem kurzu ochotně poradí.