Začněte s výukou angličtiny u nás

on 28 prosinec 2015
Vytvořeno: 28 prosinec 2015

Už dlouho se rozmýšlíte, že byste se mohli konečně začít učit anglicky? Seberte odvahu a od nového roku se zapište do jednoho z našich jazykových kurzů angličtiny!

Jazyková škola Berlitz® nabízí širokou škálu jazykových kurzů šitých každému z Vás na míru. Na výběr máte ze soukromých neboli individuálních kurzů, které jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí, aby se jim lektor plně věnoval a nemohli se „schovávat v davu“ studentů. Naopak skupinové kurzy jsou vhodné pro ty, kteří kolem sebe mají rádi kolektiv lidí a navzájem se motivují k lepším výkonům při studiu.

Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete osobně dostavovat do jazykové školy, ať už je to pracovní vytíženost, nebo bydlíte daleko od jazykové školy, učte se s námi anglicky pomocí online kurzů angličtiny. Stačí mít jen připojení přes internet a můžete se učit anglicky ve virtuální třídě Berlitz (Berlitz Virtual Classroom) pod vedením rodilého mluvčího, nebo s naší e-learningovou platformou CyberTeachers®.

Vybrat si jazykový kurz angličtiny můžete už z naší aktuální zimní akční nabídky, která je platná od 1. 12. 2015 do 29. 2. 2016 a obsahuje:

10 LEKCÍ WARM UP + 3 MĚSÍCE CyberTeachers®Coach

  • Intenzivní jazykový kurz. Celou dobu jste pedagogicky vedeni lektorem -  rodilým mluvčím. Využívá se výuková metoda Berlitz. Cena: 9 995,- Kč včetně DPH.

3 MĚSÍCE LICENCE PRO E-LEARNING CyberTeachers®Coach

  • Online výuka jazyků. Možnost učení se cizích jazyků kdykoliv a kdekoliv, stačí připojení přes internet. Podpora ze strany živého kouče, který zodpoví Vaše jazykové i technické dotazy. Po celou dobu jsou k dispozici: e-lekce, slovník, gramatická cvičení, články z tisku, videonahrávky, výukové hry atd. Cena: 1 995,- Kč včetně DPH.

JAZYKOVÉ KURZY WINTER IMMERSION

  • Intenzivní výuka podle pevně stanoveného rozvrhu. Délka kurzu 1 až 2 týdny. Náplň témat kurzů podle Vašich potřeb. Velký důraz je kladen na to, abyste alespoň z 60 % mluvili Vy. Celou dobu trvání kurzu jste pod pedagogickým dohledem rodilých mluvčích.

TIP!

Ukázková lekce zdarma!
31 % sleva při koupi celoročního jazykového kurzu!

Zaujali jsme Vás? Pro podrobnější informace nás prosím kontaktuje!