Začněte studovat angličtinu i v pokročilém věku

on 24 listopad 2016
Vytvořeno: 24 listopad 2016

Schopnost učit se s věkem sice oslabuje, nicméně díky použití metod prožitku a interakce se dá úspěšně studovat angličtinu třeba i v důchodu!

seniorsCHCE TO MOTIVACI

Především musíte sami chtít! A když Vám něco nepůjde, nevzdávejte to!

Moje maminka se stále vymlouvala, že jí ta angličtina nikdy nešla a jak je ta výslovnost pro ni těžká. Přišla ovšem doba, kdy začala více cestovat i bez nás, odrostlých dětí, a potřebovala se domluvit. Po pár trapasech a krkolomných překladech přes telefon si dala novoroční předsevzetí naučit se základy angličtiny tak, aby byla schopná si v cizině vyřídit běžné potřeby. Takový seniorský CHALLENGE  v důchodu! A víte co? Dokázala to!

Moje tchýně má pro změnu vnučku Američanku, která česky něco málo rozumí, ale mluví pouze anglicky. To je teprve motivace!

Nebojte se začít studovat cizí jazyk v pokročilejším věku, přijměte výzvu, nenuďte se, bavte se a ukažte ostatním, že na to máte!

Jak tedy na to?

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP A VHODNÁ FORMA VÝUKY

Senioři bezesporu vyžadují trochu jiný přístup výuky.  Je dobré učit se krátce a vytrvale každý den. Často je zařazován poslech, asociace s obrázky, různé hry. Někomu může vyhovovat skupinová výuka, častěji jsou ovšem využívány individuální lekce s lektorem - rodilým mluvčím.

V jazykové škole Berlitz s nejdelší historií v Praze (1898) Vám nabídneme kurzy angličtiny splňující vše vyjmenované. Individuální kurzy přizpůsobíme na míru anebo si můžete vybrat z online kurzů pro komfortní studium z pohodlí Vašeho domova, s možností studovat prakticky kdykoliv.


Přijímáte výzvu?

Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si zkušební lekci zdarma!

Zajímají Vás detaily? Napište nám! Rádi zodpovíme veškeré Vaše otázky a sdělíme Vám podrobnosti o cenách.