Zimní akce na kurzy angličtiny metodou Berlitz!

on 10 prosinec 2014
Vytvořeno: 10 prosinec 2014

Vánoce jsou skvělou příležitostí potěšit blízkého člověka dárkem - věnujte kurz angličtiny pro začátečníky.
V jazykové škole Berlitz nyní probíhá zimní akce na intenzivní kurzy angličtiny a kombinované kurzy: živé lekce angličtiny + angličtina online.

 

Intenzivní kurz angličtiny

Ať se již rozhodnete věnovat kurz angličtiny někomu jinému, nebo začít s angličtinou je vaše novoroční předsevzetí, vězte, že kurz Winter Immersion je to pravé ořechové. Intenzivní výuka angličtiny je koncipována tak, že se hodí pro jakoukoliv počáteční úroveň angličtiny. Takže i jako začátečník se můžete spolu se zkušenými lektory pustit do objevování a zvládání anglického jazyka.

Díky jedinečné výukové metodě Berlitz Method se naučíte mluvit anglicky opravdu rychle. Intenzivní kurz angličtiny Winter Immersion je dostupný v jazykovém centru Praha. Zde můžete také využít nabídku ukázkové lekce zdarma: domluvte si návštěvu jedné výukové lekce angličtiny, zjistěte, jak to v Berlitz chodí a až poté se přihlašte do placeného kurzu. Účast na demo lekci vás k ničemu nezavazuje.

Angličtina online + živá výuka

  • Tip! Obdarujte své blízké dárkovým poukazem na kurz angličtiny - výuka online z pohodlí domova!

Pro ty, kdo neradi docházejí do jazykové školy, máme zvýhodněnou nabídku online výuky angličtiny. Za 2.995,- včetně DPH získáte 3měsíční licenci na přístup do online výukové platformy CyberTeachers®. V ní využíváte výhodu podpůrných jazykových nástrojů, neustálou možnost spojení se s lektorem pouhým kliknutím nebo materiály potřebné pro pracovní komunikaci v angličtině.

Další výhodnou nabídku pro začátečníky angličtiny představuje kombinace docházkového kurzu angličtiny v Praze
s doplňkovou online angličtinou CyberTeachers®. Akční cena 9.995,- včetně DPH zahrnuje 10 živých výukových lekcí kurzu Warm Up a 3měsíční licenci CyberTeachers®.

Individuální výuka angličtiny

Buďte v obraze s Forbes - vyberte si jakýkoliv individuální kurz angličtiny a dostanete od nás jako dárek roční předplatné časopisu Forbes (nabídka se nevztahuje na akční kurzy).