Soukromé kurzy angličtiny pro začátečníky

soukromé kurzy angličtinyKaždému vyhovuje něco jiného! Někdo se rád potká s novými lidmi a nechá se rád vybičovat k vyšším výkonům, zatímco ostatní dávají přednost soukromým lekcím angličtiny, kde se nemohou schovávat v davu. Zvláště pro začátečníky jsou soukromé lekce angličtiny nejvhodnější.

Soukromé kurzy angličtiny pro začátečníky, během kterých je lektor angličtiny k dispozici po celou hodinu pouze Vám, umožňují osvojit si základy angličtiny již během jednoho měsíce.

Ať už se chcete učit angličtinu kvůli cestování nebo si potřebujete osvojit komunikaci a anglickou slovní zásobu v konkrétním oboru (např. technická angličtina, nebo obchodní angličtina), jazyková škola Berlitz připraví hodiny angličtiny ušité na míru Vašim potřebám.

 

Typy kurzů angličtiny pro začátečníky:

 • Intenzivní kurzy angličtiny
  Total Immersion®

  Domluvte se anglicky již během 2 až 3 týdnů! Jazyková škola Berlitz nabízí nejúčinnější způsob, jak se rychle naučit anglicky. Kurzy angličtiny Total Immersion jsou zaměřené na anglickou konverzaci.
  Více na téma jazykové kurzy Total Immersion® »

 • Kurzy angličtiny
  Winter/Summer Immersion

  Naučte se za zimu anglicky! Winter Immersion je rychlokurz angličtiny představující rychlý a efektivní způsob, jak se naučit nový jazyk. Intenzivní výuka s 4 - 8 hodinami angličtiny denně Vám umožní pocítit první úspěchy již za 1 - 2 týdny.
  Více na téma jazykové kurzy Winter/Summer Immersion »

 • Kurzy obchodní angličtiny

  Jazykové kurzy zaměřené na obchodní angličtinu (Business English) byly vytvořeny speciálně pro výuku anglické konverzace v obchodním styku. 
  Více na téma kurzy obchodní angličtiny »

 • Kurzy angličtiny Warm Up

  Vyzkoušejte revoluční metodu Berlitz® v 10 lekcích za akční cenu! Obsah kurzu i hodiny přizpůsobíme zcela Vašim přáním a potřebám.
  Více o kurzech Individuální výuka Warm Up »

 • Kurzy angličtiny Premium

  S individuální výukou Premium se naučíte anglicky již během 12 týdnů. Tyto lekce angličtiny jsou určeny těm, kteří mají každý týden pouze omezené množství času. Individuální učební plán a rozvrh zcela přizpůsobujeme potřebám a možnostem klientů.
  Více na téma Individuální výuka Premium »

 • Kurzy angličtiny Classic

  S balíčkem individuální výuky angličtiny Classic pocítíte první pokroky v angličtině již během 8 týdnů. Individuální výuka angličtiny Classic je pro ty, kdo chtějí brzy vidět výsledky a studenty s omezeným množstvím času.
  Více na téma Individuální výuka Classic »

 • Kurzy angličtiny Express

  Naučte se anglicky za 4 týdny (40 vyučovacích hodin)! Výuka angličtiny v kurzu Express je zcela přizpůsobena klientovi. Individuální výuka angličtiny Express je určena těm, kteří se potřebují naučit anglicky v rekordně krátké době.
  Více na téma Individuální výuka Express »

 • Kurzy angličtiny SPRINT

  Naučte se anglicky během jednoho týdne! Devět hodin angličtiny denně zaměřené na konverzaci -  díky jedinečné revoluční metodě Berlitz® dosáhnete neuvěřitelného pokroku už za týden.
  Více na téma Individuální výuka SPRINT »

 

Zaujaly Vás jazykové kurzy angličtiny pro záčátečníky?

Domluvte si osobní schůzku nebo nás kontaktujte prostřednictvím emailu nebo telefonicky na čísle 273 136 015. Rádi Vám vše vysvětlíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Můžete zvolit kurzy angličtiny pro začátečníky v jazykové škole, firemní kurzy pro začátečníky nebo online či telefonické lekce angličtiny s rodilým mluvčím.